Všetko pre Váš projekt

WEBER Prevent-AM 30L

939,60 s DPH / bal 783,00 € bez DPH / bal
3 - 5 dní

Odstránenie mikroorganizmov z fasády - prostriedok pre ochranu fasád a iných povrchov stavieb


Pôsobí proti rastu rias, lišajníkov, machov, plesní a húb


Dezinfekčný účinok


Baktericídny, levurocidný, fungicídny a virucidný produkt


30 l balenie

Výrobca:
Obj. čislo:
29202

WEBER Prevent-AM 30L

Prílohy na stiahnutie

PREVENT-AM je určený pre akýkoľvek povrch z akéhokoľvek materiálu pre preventívnu ochranu pred tvorbou rias, plesní, machov a húb. Chráni fasády, strechy, dláždenie chodníkov, terás a vjazdov, oplotenie, a iné druhy povrchov stavieb. Možno ho aplikovať na fasádne farby a nátery, prefarbené omietky, kontaktné tepelnoizolačné systémy, plastové obklady, prírodné i umelé kamene, betón, tehly a iné povrchy. Nanáša sa na suchý povrch po predchádzajúcom čistení prostriedkom REX-AM a tlakovou vodou (u starších znečistených povrchov) alebo na novo zhotovené povrchy.

PREVENT-AM je pretierateľný akoukoľvek farbou a možno naň lepiť alebo nanášať ďalšie vrstvy podľa technologického postupu pri rekonštrukciu povrchov. Použitie prípravku sa odporúča aj pred aplikáciou náteru na vyššie uvedené podklady, pretože znižuje riziko rozmnoženia mikroorganizmov pod vrstvou nového náteru, čo je častou príčinou jeho "odlepenie" od natieraných povrchov. Neatakuje sklo, plasty a farby používané v stavebníctve, nie je nutné zalepovať okná, po kontakte s prípravkom stačí povrch dôkladne umyť vodou

Partneri

  • Telefonické objednávky
    0918 570 666
  • Tovar na sklade
    expedujeme do 24 hod.
  • Zákaznícky servis
    a technické poradenstvo

Najdôležitejšie novinky priamo na váš email

Získajte zaujímavé informácie vždy medzi prvými

Vaše osobné údaje (email) budeme spracovávať len za týmto účelom v súlade s platnou legislatívou a zásadami ochrany osobných údajov. Súhlas potvrdíte kliknutím na odkaz, ktorý vám pošleme na váš email. Súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne, emailom alebo kliknutím na odkaz z ktoréhokoľvek informačného emailu.